Kleding- en speelgoedbeurs ook voor volwassenen
AlgemeenMILLINGEN - Zaterdag 28 september verzorgt ‘Beurs voor een Kind’ opnieuw een najaarsbeurs. Tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen bezoekers in sporthal De Duffelt aan ‘t Gengske 10 terecht. Een uurtje langer dan vorig jaar!
Het aanbod bestaat uit tweedehands speelgoed, najaars- en winterkleding, sportkleding en babyspulletjes. Volwassen modieuze kleding is er ook te vinden. Met meer dan 12.000 aantrekkelijk geprijsde artikelen, is er voor ieder wat wils. De entree is 1,00 euro. Kinderen onder begeleiding mogen gratis naar binnen. Men mag lege shoppers meenemen om tijdens de beurs te winkelen. Andere tassen zijn niet toegestaan.
Met de opbrengst van deze beurs ondersteunt de ‘Beurs voor een Kind’ initiatieven voor de Millingse jeugd. Meer informatie over de beurs en de initiatieven staat op de website.
Handje helpen?
De organisatie van deze beurs brengt veel werk met zich mee. We kunnen daarbij altijd extra hulp gebruiken, vooral op de zaterdagochtend en -middag. Heeft u tijd en zin om te helpen? Meld u dan aan via onze website: www.stichtingbeursvooreenkind.nl.









