Afbeelding

Kleuters van IKC Pius X / ’t Hummelhonk in Bemmel bezoeken zorgboerderij De Groote Locht

Algemeen

BEMMEL - De kinderen uit groep 1 en 2 van de Pius X/’t Hummelhonk hebben op woensdag 22 juni een fantastische en leerzame ochtend gehad op zorgboerderij De Goote Locht aan de Zandsestraat in Bemmel. Het bedrijf is aangesloten bij Boerderij-educatie Rivierenland, een organisatie die zich inzet om agrarische bedrijven te promoten onder basisscholen.

De kinderen werden gastvrij ontvangen door Twan en Ester die leiding geven aan het bedrijf. De kleuters hebben geleerd hoe de aardappels groeien op het land en weten nu ook het verschil tussen hooi en stro. De dieren op de boerderij, geiten, schapen en varkens stonden ook in de belangstelling. Ze werden bekeken, gevoerd, geaaid en geknuffeld door de kinderen.

Op de boerderij is ook veel ruimte om te spelen. Zo was er een grote berg zand en er waren volop plassen water van de vele plensbuien van afgelopen dagen. De kleuters hebben naar hartenlust gegraven, gebouwd en modder gemaakt.

Kinderen en juffen hebben veel geleerd en enorm genoten van deze stralende ochtend op de boerderij!

Uitgelicht

Digitale krant