Stedelijk orkest Huissen speelt op Boekenmarkt Huissen

HUISSEN - Traditiegetrouw begint het Stedelijk Orkest Huissen het nieuwe muzikale jaar met een vrolijk concert tijdens de Huissense boekenmarkt op zaterdag 6 september.

Vanaf 11 tot circa 12 uur speelt het orkest op het Odeon luchtige muzikale werken zoals onder meer Kool and The Gang greatest hits, Sweet Caroline, The Blues Brothers Revue of Saluti Da Italia. Het is heerlijke luistermuziek die vanaf de terrassen op de Markt zijn te beluisteren.

Het Stedelijk Orkest Huissen staat onder leiding van Rudi Böhmer. Het orkest is vorige week begonnen met de voorbereiding voor het nieuwe seizoen dat in het teken zal staan van het 40 jarig bestaan in 2026.

Bent u muziekliefhebber en wilt u ook een instrument bespelen dan bent u bij de Stedelijke Muziekvereniging op het juiste adres. Wij verzorgen muzieklessen voor blaasinstrumenten, gitaar of piano. Kunt u al een instrument bespelen en u wilt dat in orkestverband doen dan willen wij u graag ontmoeten. We repeteren elke woensdagavond vanaf 19.30 uur in ons muziekgebouw Het Stedium aan de Muntstraat in Huisen. Loop vrijblijvend binnen, welkom.

Voor informatie kunt u ook de website bezoeken: www.stedelijkemuziekhuissen.nl.