
Koperen Kees brengt dit jaar een komedie op de planken
AlgemeenHUISSEN - In januari neemt Theatergroep Koperen Kees je mee naar een suite in California.
Heb je je ooit afgevraagd wat er allemaal gebeurd is vóórdat jij een hotelkamer binnenkwam? Nou, in California Suite krijg je het antwoord, inclusief ruzies, flauwvallende mensen, familiedrama en Oscar-paniek. Want jij bent de vlieg op de muur in één hotelkamer met vier totaal verschillende verhalen en minstens zoveel momenten waarop je denkt: “Oh nee hè, dat zou mij ook kunnen gebeuren…”
Kamer 203 en 204 vormen het toneel van pure theatrale gekte in de nieuwste komedievoorstelling van Theatergroep Koperen Kees. Een vleugje drama komt er ook zeker bij kijken, maar alles met een knipoog.
Deze komische klassieker van Neil Simon, meester van de vlijmscherpe dialogen en ongemakkelijke situaties, bestaat uit vier hilarische eenakters. Allemaal in dezelfde suite, allemaal vol paniek, pijnlijke stiltes en heerlijk gênante momenten. Dit alles onder regie van Ton Schurink, die ook verantwoordelijk is voor het prachtige decor.
Speeldata: 16-17-18-23-24-25-30-31 januari 2026. Aanbevolen vanaf 12 jaar. Voor meer informatie en tickets zie www.theater-kees.nl.