Afbeelding
Foto: SWL

Repaircafé in Bemmel in De Minkhof

Algemeen

BEMMEL - Op zaterdag 10 januari is er van 14.00 tot 16.00 uur weer een Repair café in Bemmel. Het is deze keer op een andere locatie dan gewoonlijk: namelijk in de Minkhof (Molenwei 57).

Bij het repaircafé kunt u terecht om defecte huishoudelijke spullen te repareren. Of het nu gaat om uw stofzuiger, koffiezetapparaat, Senseo, een gebroken kopje, wekker, noem maar op. Ook wanneer u een scheurtje in uw favoriete kledingstuk heeft kunt u bij het Repaircafé terecht. Alles wat draagbaar is kunt u meebrengen. Wel vragen wij u om het meegebrachte vooraf schoon te maken, dus zakken uit de stofzuiger, coffeepads/bonen uit het apparaat enzovoort.

Gereedschap en reparatiemateriaal zijn grotendeels aanwezig. Alleen voor eventueel gebruikt materiaal vragen we een kleine vergoeding, naast een vrijwillige bijdrage (alleen contant) voor het verrichte werk.