
De Kleibakkers bedankt Edwin Roelofs met de orde van de vlinder
AlgemeenHAALDEREN - Edwin Roelofs is een persoon waar je er als vereniging graag veel van hebt. Nooit op de voorgrond, maar altijd aanwezig. Nooit te beroerd om iets op te pakken en je kan er van op aan dat het gebeurt.
Met andere woorden: Edwin is een 1000-poot in onze vereniging. Met zijn kennis en kunde wordt hij regelmatig als vraagbaak voor de vereniging gebruikt. Hij helpt bij bijna alle acties, die wij als vereniging hebben, mee.
“Edwin is in het verleden actief geweest bij de jeugdraad. Hij was met zijn Esther van 2015 tot 2017 Prins van onze vereniging én was de jubileumprins in ons 33 jarigjubileumjaar. Als prins heeft hij geprobeerd om een en ander te veranderen en heeft hij wel eens de spreekwoordelijke knuppel in het hoenderhok gegooid. Dat ging niet zonder slag of stoot, maar daar hebben volgende prinsenparen onwetend de vruchten van geplukt en deze veranderingen gaan nog steeds door.
Tevens denkt hij nu mee om het carnaval in Haalderen vorm te geven na het wegvallen van onze feestburcht.
Edwin heeft een aantal jaren in onze Raad van 11 gezeten en maakt nu deel uit van de prinsenkeuzecommissie. Deze commissie zorgt voor alles rondom onze prinsenparen. Wij willen namens de vereniging Edwin Roelofs bedanken, door hem de orde van de vlinder te overhandigen.”