Afbeelding
Foto: Incluzio

Repair café in Gendt

GENDT - Incluzio organiseert op donderdag 26 maart een Repair Café in De Leemhof. Vrijwilligers proberen meegebrachte spullen te repareren en zo van de afvalberg te redden.

Reparateurs met vakkennis staan klaar om kapotte apparaten en andere spullen weer aan de praat te krijgen. Een garantie dat alles gerepareerd wordt, geven ze niet, maar ze doen hun best.

Schoon aanleveren

Gereedschap en reparatiemateriaal zijn grotendeels aanwezig. De organisatie vraagt wel om meegebrachte spullen van tevoren schoon te maken en naaigoed gewassen aan te leveren. Voor eventueel gebruikt materiaal wordt een kleine vergoeding gevraagd. Naast een vrijwillige bijdrage voor het verrichte werk — alleen contant te betalen.

Praktisch

Het Repair Café is op donderdag 26 maart van 10.00 tot 12.00 uur in De Leemhof, Dorpstraat 1 in Gendt.