
Kerkdienst in Gendt
GENDT - Op zondag 22 maart om 10.00 uur is er weer een dienst in het kerkje aan de Torenlaan in Gendt. Ds. Johan Dorst uit Nijmegen gaat dan voor.
Deze zondag is de 5e zondag van de 40-dagentijd, volgende week is het Palmpasen, de intocht van Jezus in Jeruzalem. Nu is Hij in Betanië, vlakbij Jeruzalem. We lezen: Ezechiël 37: 1-14 en Johannes 11: 1 – 44 en je zou zeggen dat het dan gaat over dood, maar toch is het thema: Leven!
Jezus gaat op weg om de dood te verslaan en het leven weer centraal te stellen.
Leven in het licht van Gods schepping. Hij als eerste? Ja, maar de voortekenen wijzen al hoopvol in die richting, kijk maar naar Lazarus! Het leert ons ook hoopvol te zijn, zelfs, of misschien wel juist in een wereld waar de doden overal worden geteld en leven maar weinig waard lijkt.
Na de dienst is er gelegenheid om elkaar onder het genot van een kopje koffie te ontmoeten of even na te praten. U bent van harte welkom.
Het is ook mogelijk om alle zondagse diensten die gehouden worden in het kerkje in Gendt thuis te volgen via de livestream. Ga hiervoor naar Kerkdienstgemist.nl en vul ‘Gendt’ in bij Zoek kerk. Een dienst later terugkijken kan natuurlijk ook.