Koningsmarkt op Het Sterrenbos
EvenementHUISSEN - Vrijdag 17 april is er weer een heuse Koningsmarkt op IKC Het Sterrenbos in Huissen. De Koningsmarkt is van 10:30 - 12:00 uur op Kardinaal de Jongstraat 1D in Huissen.
IKC het Sterrenbos is een kindcentrum (onderwijs en opvang) waarbij projectmatig onderwijs gegeven wordt middels Jeelo. Tijdens deze projecten leren de kinderen vooral door te ervaren en te doen. We gaan er regelmatig op uit en halen de ‘echte wereld’ de school in.
De afgelopen weken zijn alle kinderen druk bezig geweest met ons Jeelo-project ‘Omgaan met geld’. Hier hebben alle kinderen van het kindcentrum geleerd over verschillende onderwerpen die met geld te maken hebben, zoals: ruilhandel, de geschiedenis van het geld, digitaal geld, ondernemerschap, marketing et cetera.
De kinderen zullen hun diensten (blikgooien, boogschieten, goal schieten) of producten, denk aan; cupcakes, armbandjes en plantjes verkopen tijdens de markt. De markt is open voor alle geïnteresseerden.
De opbrengst van de markt zal deels naar een goed doel gaan en deels naar een groepsdoel (kamp, uitstapje). Iedereen is uitgenodigd bij deze Koningsmarkt.