‘Bomzet’ en ‘Valkuil’
in ‘t Zilverhuus?

HUISSEN - Waar kom je ‘Bomzet’ en ‘Valkuil’ tegen? Niet in het leger, maar in de damwereld. Het zijn slimme zetten die de tegenstander dwingen tot een verplichte zet die hem veel schijven kost.

Is dit nieuw voor je, dan staat er in ons damcafé een ervaren dammer klaar om regels en tips met je te delen. Ken je deze begrippen dan dagen we je uit om langs te komen en een gezellig potje te dammen – al dan niet simultaan. In alle gevallen wordt het vast gezellig.

In de oneven weken is er op vrijdag van 10.00 tot 12:00 uur een damcafé in het Zilverhuus. Je ontmoet dan prominente Huissense dammers om (bij) te leren of om simultaan te spelen. Ervaring en spelregelkennis zijn niet nodig, het gaat om het plezier. En natuurlijk ook om andere Huissenaren te ontmoeten. 

Deelname is gratis. Voor koffie of thee vragen we een bijdrage van 1 euro. Het Zilverhuus vind je op Wagenweg 12c, Huissen.