(eigen foto Acoustic4)
(eigen foto Acoustic4) Foto: eigen foto Acoustic4

Dubbelfeest in ‘t Zilverhuus met Marijke Laurense en Acoustic4

HUISSEN - Op zondagmiddag 10 mei wisselen de muzikanten met diverse stijlen elkaar af in Café Zilverhuus. Marijke Laurense zingt Nederlandstalige luisterliedjes en dan het liefst in een eigen vertaling of bewerking.

Soms weemoedig, maar ook levenslustig of zelfs rebels. Van de Beatles, Sting en Piazzolla tot aan Ede Staal en een moordballade uit 1875. Plus op de muziek van de Eagles haar liedje Hotel Huissicornia!

Bij Acoustic4 levert het gitaarspel van drie gitaristen plus de leadzang fraaie harmonieën op. De groep speelt bekende nummers van Eagles, de Dijk, Simon & Garfunkel, Racoon en Elvis. Gevoelige en ritmische nummers wisselen elkaar af. 

Iedere 2e zondag in de maand is Café Zilverhuus in het Zilverhuus, Wagenweg 12c, 6852DW in Huissen. Van 14u00 tot 16.30 uur kun je allerlei muziekstijlen aantreffen, van pop tot klassiek. Het gaat om een gezellige middag waarbij wijkgenoten elkaar ontmoeten; met muziek waarbij je elkaar kunt verstaan afgewisseld met muziek waar je naar luistert of op danst. De entree is 3 euro per persoon inclusief koffie, thee, limonade en iets erbij. Kinderen tot 12 jaar gratis. 

Interesse om zelf op te treden of om vrijwilliger bij Café Zilverhuus te worden? Meld je bij Zilverhuus@gmail.com of per telefoon van het Zilverhuus 06-19359415.