Mariaviering: Maria verbindt
AlgemeenHUISSEN - Op dinsdag 19 mei is er in Huissen een Mariaviering. Tijdens deze viering staan we stil bij de verbindende kracht van Maria. U bent van harte welkom om 19.00 uur in de kerk Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming, Langekerkstraat 10 in Huissen!
Maria wordt door velen gezien als een bron van troost, hoop en liefde. In deze viering staat centraal hoe Maria mensen met elkaar verbindt – over grenzen van leeftijd, achtergrond en geloof heen.
Juist in een tijd waarin verschillen soms nadrukkelijk aanwezig zijn, wil deze viering ruimte creëren voor saamhorigheid en ontmoeting. De muzikale ondersteuning wordt verzorgd door koor Exotherm, dat met eigentijdse en inspirerende muziek bijdraagt aan de sfeer van de avond.
De Mariaviering is toegankelijk voor iedereen, gelovig of niet. Het is een moment van rust, reflectie en vooral samenzijn. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en na te praten onder het genot van een kop koffie of thee.









