‘3e klasse here we come’
AlgemeenANGEREN – Het 1e elftal van SV Angeren staat voor een belangrijke uitdaging. Op zondag 31 mei speelt de ploeg de thuiswedstrijd tegen het 1e elftal van VV Lemelerveld een voor Angeren onbekende tegenstander.
Het duel vormt de eerste ronde van de nacompetitie, met als inzet promotie naar de 3e klasse van het amateurvoetbal regio Oost.
De winnaar van deze ontmoeting plaatst zich voor de beslissende promotiewedstrijd, die een week later wordt gespeeld. Voor trainer-coach Michiel Huberts en zijn team betekent dit dat er nog twee finales resteren om alsnog promotie af te dwingen.
SV Angeren greep in de reguliere competitie net naast het kampioenschap, Driel werd kampioen. Dat was een teleurstelling na een sterke eerste seizoenshelft, waarin Angeren zowel voetballend als qua resultaten indruk maakte. Deze eerste fase werd wel bekroond met een periodetitel en dus recht op nacompetitie.
De technische staf en spelers bereiden zich intensief voor op deze belangrijke wedstrijd. De club hoopt daarbij op de steun van veel supporters. Iedereen is welkom op sportpark De Poel om het team aan te moedigen. De wedstrijd begint om 14.00 en ook de supportersvereniging laat weer van zich horen.









