
Els gaat voor de vijfde keer bouwen met Habitat
AlgemeenBEMMEL - Dat je als bijna tachtigjarige nog lang niet achter de geraniums hoeft te zitten, bewijst Els Bongers uit Bemmel. De maatschappelijk betrokken 79-jarige gaat komende herfst voor de vijfde keer mee op bouwreis met Habitat for Humanity.
Na Cambodja, China, Malawi en Roemenië reist ze deze keer naar Nepal om samen met lokale bewoners en vrijwilligers uit Nederland een huis te bouwen.
Habitat for Humanity is een organisatie die wereldwijd werkt aan veilige en betaalbare huisvesting voor gezinnen in kwetsbare situaties. Ze bouwen en renoveren niet alleen woningen, maar zetten zich ook in voor schoon water, duurzaamheid en eigendomsrechten voor een huis of stuk land. Op bouwreizen werken vrijwilligers zij aan zij met de toekomstige bewoners zelf. Bij Habitat for Humanity bouwen ze namelijk niet vóór mensen, maar mét hen.
Els is op elke bouwplaats, van Cambodja tot Nepal, een geliefd gezicht in het team. En dat ze ook daar weer met een grote glimlach de hamer oppakt, daar twijfelt niemand aan.









