Concentratie tijdens bridgespel. (foto: Steef Weijers)
Concentratie tijdens bridgespel. (foto: Steef Weijers) Foto: Steef Weijers

Huissense dag en bridgevereniging Cool Down

Algemeen

HUISSEN - Op 4 augustus vindt de jaarlijkse Huissense dag plaats. De jaarlijkse traditionele braderie en jaarmarkt in het centrum van Huissen. In de ruim 250 kramen wordt van alles en nog wat verkocht en aangeprezen. Het is een buitengewoon gezellig evenement.

Net zoals vorig jaar staat er ook een kraam van is bridgevereniging Cool Down om de aandacht te vestigen op en uitleg te geven over het mooie bridgespel.

Aan een bridgetafel kun je bij toerbeurt spellen spelen of kijken en vragen hoe dat bridge in elkaar steekt. Bridge is een interessante denksport waar men jarenlang veel plezier aan beleeft; bovenal is het een investering in de toekomst. Er is op de markt ook veel informatiemateriaal beschikbaar.

Op 16 september start bridgevereniging Cool Down weer een cursus onder de bevlogen leiding van NBB bridgedocent Steef Weijers. Schroom niet en neem contact met hem op; hij zal met plezier al uw vragen beantwoorden. Telefoon Steef Weijers: 06-45638238 en email: steefweijers@hotmail.com

Lid worden van BC Cool Down of geïnteresseerd in bridge? Bel of e-mail ons secretariaat: Ria Huls, riahuls@upcmail.nl (telefoon 06-40504900) of bezoek onze website: http://www.nbbclubsites.nl/club/7042.

Uitgelicht

Digitale krant