Dynamic Tennis bij Senioren Actief Bemmel

Algemeen

LINGEWAARD - Dynamic Tennis heeft in Bemmel en Huissen een ware vlucht genomen. Op maandag- en donderdagochtend wordt in Bemmel gespeeld. Op woensdagmiddag in De Brink in Huissen.

Dynamic Tennis is een combinatie van badminton, tafeltennis en tennis. Het wordt gespeeld op het binnenste veld van een badmintonveld en de oude spelregels van tafeltennis worden aangehouden. Het spel is hierdoor met name aantrekkelijk om in dubbelspel te spelen. Het racket is extreem licht, net als de bal. Spelers kunnen hierdoor behendig, snel en met veel effect spelen. Er is geen kracht nodig om de bal te spelen. Door de lichte materialen is deze sport ideaal voor mensen met weinig (arm)kracht of mensen die blessuregevoelig zijn. 

Met ingang van het nieuwe seizoen (28 augustus) start een nieuwe groep op vrijdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in De Bongerd in Bemmel. Alle 50-plussers uit de gemeente Lingewaard zijn welkom.
Dynamic Tennis in Bemmel is een onderdeel van Senioren Actief Bemmel. Zich aanmelden kan via de website van SAB Bemmel: https://www.sab-bemmel.nl/deelnemers/aanmelden-overige-activiteit

“Wil je meedoen of eerst een keer kennis maken met de sport, kom dan gerust eens langs. Meer informatie? Neem dan contact op met Frans Brugman 0638702165 of Petra Leenders 0628704567.”

Uitgelicht

Digitale krant