Impressie uitvoering Glad Back.
Impressie uitvoering Glad Back. Foto: eigen foto

Glad Back Editie 20: nieuwe aanwas welkom

Algemeen

BEMMEL - Glad Back is de comeback-mogelijkheid voor 49+ muzikanten, zangers en zangeressen die ooit in een band hebben gespeeld, of een kans voor diegenen die daar altijd al van gedroomd hebben.

Muzikale (zang)ervaring, enthousiasme en een goed gehoor is noodzakelijk, noten kunnen lezen is niet nodig. Onder begeleiding van Glad Back bandcoaches Thomas Calis en Tudor Rutjes werken de bandleden op de donderdagochtend van 09.30 tot 12.00 uur in acht weken tijd naar een optreden toe.

Op donderdag 24 september start Glad Back met een kennismakingsochtend. Op deze ochtend worden bands samengesteld aan de hand van interesses en maakt iedereen kennis met elkaar. inschrijven voor deze ochtend is wel vereist! Deelnemers die nog niet eerder hebben meegedaan worden voortijds gevraagd voor een korte “screening” langs te komen om het samenstellen van de bands te vergemakkelijken.

Het zelfgekozen repertoire varieert veelal van singer-songwriter tot stevige blues en rock nummers maar alle stijlen zijn welkom. Kijk voor meer informatie, de kosten en de mogelijkheid om in te schrijven op https://www.gladback.info / of stuur een mail naar: gladbackband@gmail.com

Van Ambestraat 1, Bemmel. Vanaf donderdag 24 september van 09.30 – 12.00 uur.

Uitgelicht

Digitale krant