Extra speeldag dynamic tennis Bemmel

Algemeen

BEMMEL - Dynamic tennis, een activiteit die via de SAB aangeboden wordt, is de afgelopen 2 jaar enorm populair geworden. De groepen op maandag- en donderdagochtend zijn vol.

Daarom start vanaf dinsdag 3 november om 13.00 uur een extra speelblok van 1,5 uur. Kom gerust een paar keer meedoen om te kijken of het ook iets voor jou is. Dat kan bij sporthal De Bongerd in Bemmel op: maandag vanaf 10.15 uur; dinsdag vanaf 13.00 uur; donderdag vanaf 10.30 uur; vrijdag vanaf 18.45 uur.

Dynamic tennis is een mix van racketsporten, met een zachte bal en licht racket, dus minder belastend voor de gewrichten. Kijk ook eens op www.dynamictennis.nl.

Heb je vragen of wil je een proefles meedoen, neem dan contact op met de SAB: coordinatie@sab-bemmel.nl of bel met Mieke Kuppen 06-18142896/Bep Cornelissen 06-27507051.

Uitgelicht

Digitale krant